poniedziałek, 8 czerwca 2015

Kalendarz wydarzeń czerwca

Cześć!

 XIII Wielki Jarmark Średniowieczny był w sobotę, mamy nadzieję, że Państwu się spodobało. Teraz chcemy przedstawić Państwu krótkie kalendarium wydarzeń z czerwca w Pułtusku, zorganizowanych specjalnie dla młodych ludzi.

11 czerwca - Koncert na zakończenie roku szkolnego organizowane przez szkoły muzycznej Yamaha. Dzieci, młodzież i dorośli z programu gitarowego. 

13 czerwca - Wieczór jubileuszowy 100-lecie kina. programie - wręczenie nagród laureatom konkursu literackiego, koncert zespołu NIEMY MOVIE muzyka i dubbing na żywo do filmu "Alicja w krainie czarów". 


13 czerwca - VII Ogólnopolski Konkurs Kulinarny „Kuchnia Polska Wczoraj i Dziś” . Dla tych, którzy lubią jeść :-) 

13 czerwca -  Piknik rodzinny Gry i zabawy sportowe, konkursy dla dzieciaków.14 czerwca -  Festiwal Młodzieżowych Orkiestr Dętych. Dla sympatyków muzyki.

17 - 21 czerwca - Rajd Szlakiem Żołnierzy WyklętychWykłady, rekonstrukcja historyczna, wędrówka z mapą, terenowe gry tematyczne.

17 czerwca - dla sympatyków malarstwa -  Wystawa Georgija Asłanjana

18 czerwca - dla sympatyków literatury -  Akcja „Uwolnij książkę!”

18 czerwca - dla sympatyków kina - Pokaz filmowy EPOKA SZKOŁY POLSKIEJ

23 czerwca -  WIANKI 2015


26 czerwca - jeszcze jeden Koncert na zakończenie roku szkolnegomłodzież i dorośli z programów keyboardowych, saksofonowego i wokalu.

27 czerwca - „Światowy Dzień Smerfa” - gry i zabawy plenerowe dla dzieci i dorosłych, piknik rodzinny.

Mamy nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Do zobaczenia!


Powiatowe Forum Organizacji EdukacyjnychPowiatowe Forum Organizacji EdukacyjnychPowiatowe Forum Organizacji Edukacyjnych

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz